nag apkry

Informator

mapa krynicy

Krynica zdrój noclegi – zachęcamy Państwa do odwiedzin kurortu, który posiada liczne, warte poświęcenia odrobiny czasu atrakcje. Większość ciekawych rzeczy mogą Państwo obejrzeć sobie na naszej stronie internetowej www.apartamentykrynica.com co umożliwia właściwe zaplanowania spędzonego tutaj urlopu.

Krynica zdrój noclegi, obsługa, baza gastronomiczna to wszystko znajduje się na bardzo wysokim poziomie, nierzadko wyższym niż w stolicy zimowej Polski czyli Zakopanem.

Jaworzyna krynicka noclegi – częstokroć szukając wymarzonego noclegu kierujemy się tylko i wyłącznie bliskością do wyciągu narciarskiego. Czynią tak zwłaszcza mniej doświadczeni amatorzy wypoczynku nie zdając sobie sprawy z uwarunkowań oraz topografii terenu. Przecież zarówno osoby mieszkające 400m i te w odległości 1 km podjeżdżają pod wyciąg samochodem, przebierają się i zakładają buty narciarskie. A cena za tzw. mieszkanie w pobliżu wyciągu często jest astronomicznie wysoka, nieadekwatna do zastanych warunków.

Nasz apartament zlokalizowany jest 400m od wyciągu narciarskiego „Henryk” oraz w sensownej odległości od góry jaworzyna krynicka noclegi zaś (400m od rynku) umożliwiają beztroskie korzystanie z życia kulturalnego kurortu – tak właśnie położone są nasze apartamenty krynica zdrój gwarantuje tym samym udany wypoczynek.

 

logo bez tła

baner 1

 

 

 

baner 2

 

 

 

baner 3

 

 

 

baner 4

 

 

 

baner 5

Newsletter