nag apkry

Instrukcja rezerwacji:

  1. Proszę wypełnić i wysłać poniższy formularz rezerwacji.
  2. Szczególną uwagę proszę zwrócić na adres e-mail oraz numer telefonu.
  3. Zostaną Państwo poinformowani telefonicznie lub mailowo o akceptacji rezerwacji.

 


Pola oznaczone * są wymagane


captcha


 

(Internet Wi-Fi, Parking, Możłiwość wyżywienia, Basen - tylko 500m, TV LCD 42cale)

UWAGA. Wolne terminy apartamentu diamentowego - tel. 796 801 604

apartamenty krynica zdrój – lokalizacja zarówno apartamentów jak i samego kurortu Krynica Zdrój umożliwia aktywne spędzanie czasu praktycznie bez konieczności użycia samochodu. Dzięki praktycznemu położeniu możemy w sposób zupełnie beztroski korzystać z szerokiej bazy gastronomicznej kurortu. To wszystko gwarantują nasze apartamenty krynica zdrój poleca i zaprasza.!!!

W świadomości polaków Krynica Zdrój funkcjonuje także pod drugą, a nawet trzecia nazwą jako krynica małopolska i krynica górska noclegi które tu znajdziemy cechują się różną jakością od typowo skromnych do dosyć ekskluzywnych, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych. Każdy jednak znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. To właśnie zapewnia krynica górska noclegi ich ceny, lokalizacja, standard, cechują się dużą zmiennością.

apartamenty krynica zdrój – wybieraj je z rozwagą, gdyż posiadają różnorodny standard, lokalizację i położenie. Pamiętaj brak zdjęć, panoram świadczy z reguły o tym, że ktoś miał coś do ukrycia. My się tego nie boimy gwarantując jakość wypoczynku – takie właśnie są nasze apartamenty krynica zdrój zaprasza.

baner 1

 

 

 

baner 2

 

 

 

baner 3

 

 

 

baner 4

 

 

 

baner 5

Newsletter